شهردار جناح:

عملیات احداث پل بزرگ بلوار امام خمینی(ره) جناح به زودی تمام می شود/مصمم هستیم اجرای طرح جداره و کف بافت قدیمی جناح را از سال آتی آغاز کنیم

به گزارش بستک نیوز ، محمد جلالی شهردار شهر جناح در سخنرانی درمسجد جامع این شهر به ارائه گزارش عملکرد حوزه مدیریت شهری پرداخت.

به گزارش بستک نیوز ، محمد جلالی شهردار شهر جناح در سخنرانی درمسجد جامع این شهر به ارائه گزارش عملکرد حوزه مدیریت شهری پرداخت.

وی در ابتدا ضمن تشکر از مدیریت سابق شهری ، شهرداران ، شوراهای اسلامی شهر به جهت تلاش هایی که برای عمران و آبادانی شهرجناح به کاربرده اند ، نمایندگان سابق و فعلی مجلس  و خیرین بزرگوار و در رأس حاج منصور عباسی به عنوان انسانی فرهیخته وبلندنظر که درحوزه مدیریت شهری و روستایی که کمک های بسزایی نموده و می نماید اظهارداشت: مساعدت خیرین بزرگوار در کنار کمک های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت بستری را جهت رشد عمرانی و آبادانی شهر فراهم نموده است.وی افزود : شهر به مثابه موجود زنده ای است و بهره برداران از این موجود زنده ما شهروندان هستیم.

شهردار جناح در ادامه به تشریح و اجرای برنامه های عمرانی و خدمات شهری در جناح پرداخت و گفت : تعریض و احداث بلوارامام خمینی(ره) شهرجناح به عنوان محور شریانی ارتباطی بین سه استان هرمزگان، فارس و بوشهر و درآینده ای نزدیک با بازگشایی راه خورجناح به سمت شهرستان بندرلنگه به عنوان پروژه مهم شهرداری معرفی کرد و اظهارداشت : بزودی عملیات اجرایی پل بزرگ بلوار امام خمینی(ره) تمام خواهد شد و شهروندان و عابرین عبوری از ۷ کیلومتر استاندارد و زیبا درمحدوده شهری برخوردار خواهندبود.

مهندس جلالی اضافه کرد : بدون مشارکت شهروندان امکان اجرای هیچگونه برنامه ای توسط شهرداری وجودندارد. لذا از توجه و عنایت همشهریان بزرگوار به اجرای برنامه های عمرانی و خدمات شهری درسطح شهر قدردانی کرد.

جلالی در قسمتی از سخنان خود به بافت تاریخی شهرجناح اشاره کرد و افزود: در راستای حفظ بافت قدیمی و تاریخی شهر مصمم هستیم اجرای طرح جداره و کف بافت را از سال آتی در دستور کار قرار دهیم.

شهردارجناح در پایان سخنرانی خود از مساعدت ها و کمک های مجموعه استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی، حاج آقای عباسی خیربزرگوار به شهرجناح را ستود و ابراز امیدواری کرد که بتوان شهر را جهت خدمت به شهروندانی که شایسته ارائه بهترین خدمات هستند با خدمات با کیفیت ساخت و آماده کرد.

وی همچنین افزود : اخبار رسمی شهرداری دروب سایت شهرداری و شبکه های مجازی جناح آنلاین، جناح خبر، بستک نیوز و بستکیه منتشر می شود که از مدیریت وب سایت های مذکور به لحاظ انتشار اخبارشهرداری تقدیر و تشکر می کنم.

انتها