آغاز اجرای عملیات بوستان محله ای به مساحت حدود یک هکتار

به گزارش بستک نیوز ، مهندس جلالی شهردارجناح با اعلام این خبر افزود: باتوجه به کمبود سرانه فضاهای خدماتی و تفریحی شهر و به منظور احداث مکان های تفریحی با هدف دسترسی راحت تر و آسان ترهمشهریان بزرگوار، احداث بوستان محله ای به مساحت ۱۰۰۰۰مترمربع درتقاطع خیابان سعدی و بلوارامام خمینی(ره)آغازشد.

به گزارش بستک نیوز ، مهندس جلالی شهردارجناح با اعلام این خبر افزود: باتوجه به کمبود سرانه فضاهای خدماتی و تفریحی شهر و به منظور احداث مکان های تفریحی با هدف دسترسی راحت تر و آسان ترهمشهریان بزرگوار، احداث بوستان محله ای به مساحت ۱۰۰۰۰مترمربع درتقاطع خیابان سعدی و بلوارامام خمینی(ره) آغازشد.

وی افزود زمین پروژه که جز حریم آب انبارهای موجود بوده از طریق اداره اوقاف تأمین شده است که دارای کاربری فضای سبز بوده و ۳ باب برکه پیش ازاین با مساعدت حاج منصورعباسی مرمت شده است. 

جلالی اظهار داشت برکه ها به عنوان نمادها ومنظرشهری دراین بوستان قرارگرفته اند و با مرمت و تعمیر آنها و بسترسازی مناسب اراضی پیرامون امکان بهره مندی شهروندان به عنوان فضای مناسب تفریحی فراهم خواهدشد. وی گفت این بوستان دارای کف سازی،فضای سبز،المان شهری،آلاچیق،سکوی نشیمن، نورپردازی وروشنایی،کافی شاپ،سرویس های بهداشتی،پارک بازی کودکان،لوازم ورزشی و زمین اسکیت می باشد که پارکینگ مناسب نیزدرنظرگرفته شده است.منابع مالی این پروژه از اعتبارات شهرداری تأمین شده است.

مهندس جلالی ضمن تقدیر و تشکر از معاون محترم عمرانی استانداری جناب آقای مهندس مدرس، از مساعدت حاج آقای مریدی مدیرکل محترم امورمالیاتی استان،  از عنایت و حمایت حاج منصورعباسی و شورای اسلامی شهرجناح درتوسعه و عمران شهری سپاسگزاری نمود.

انتهای پیام/آ