شهردار جناح خبر داد:

اجرای عملیات قیرپاشی و آسفالت باند شمالی بلوار امام خمینی(ره) شهر جناح

به گزارش بستک نیوز ، محمد جلالی شهردار جناح در این خصوص گفت : همزمان با آغاز بهارتعلیم و تربیت امروز اول مهرماه ۹۷ عملیات قیرپاشی پریمکت باند شمالی بلوار امام خمینی(ره) آغاز شد.

به گزارش بستک نیوز ، محمد جلالی شهردار جناح در این خصوص گفت : همزمان با آغاز بهارتعلیم و تربیت امروز اول مهرماه ۹۷ عملیات قیرپاشی پریمکت باند شمالی بلوار امام خمینی(ره) آغاز شد.

وی افزود : اجرای این عملیات باپایان یافتن آماده سازی لایه اساس(بیس) انجام شده که بلافاصله پخش آسفالت آن نیز انجام خواهد شد که ۲۲۰۰۰ مترمربع آسفالت شده به ضخامت کوبیده شده ۶ سانتی متر و به طول دو و نیم کیلومتر و عرض ده و نیم متر در باند دوم بلوار امام خمینی(ره) پخش خواهدشد.

شهردار جناح افزود : هزینه اجرای آسفالت این باند بالغ بر۸۰۰ میلیون تومان بوده است که از محل منابع مالی شهرداری تامین شده است که با پایان یافتن اجرای آسفالت این باند ، وسائط نقلیه عبوری از محوری ایمن برخودار خواهند بود.

جلالی افزود : بلوارامام خمینی (ره) شهر جناح که در امتداد بلوار حاج منصور عباسی قرار داشته ، به بلوار فاروق عباسی متصل خواهد شد و جزو شریانهای حیاتی ارتباطی بین استانی و شهرستانی عمل می کند زیرا این محوربخشی از محور ارتباطی اتصالی به شهرستان لامرد استان فارس و شهرستان عسلویه در استان بوشهر بوده که در آینده ای نزدیک با بازگشایی راه ارتباطی خور جناح به عنوان کوتاهترین مسیربین استان فارس و جزیره زیبای کیش عمل نموده به گونه ای که حداقل فاصله دو ساعته کنونی شهرستان بستک تا بندر چارک را به ۳۰ دقیقه تا بندر چارک و بندر آفتاب تقلیل خواهدداد.

شهردار جناح اضافه کرد : با بهره برداری از باند دوم بلوار امام خمینی(ره) تمامی عابرینی عبوری در محدوده شهر جناح از ۷ کیلومتر مسیر ایمن و زیبا عبور خواهند کرد.

مهندس جلالی ازهمت،حمایت و بلندنظری خیربزرگوار ملی شهر جناح جناب حاج منصورعباسی ازشروع تا اتمام پروژه این پروژه بزرگ و حائز اهمیت بیان داشت: از ابتدای شروع به کار این پروژه باحمایت ها و رهنمودهای ارزشمند و اجرایی حاج آقا عباسی و اعضای فهیم و همراه شورای اسلامی شهرجناح پروژه مذکوربا کیفیت مطلوب ومثال زدنی در استان درحال اجراست و سیستم روشنایی این محوربه عنوان زیباترین مبلمان شهری به طور کامل توسط حاج اقای عباسی تهیه شده که به زودی نصب خواهدشد.

جلالی در پایان ازحمایت های ویژه جناب آقای استاندار وجناب آقای مهندس مدرس معاون محترم و ساعی هماهنگی امور عمرانی استانداری، و مدیران کل دفتر فنی حمل و نقل و ترافیک و امور شهری استانداری تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام/آ