در چهارمین روز از هفته دولت:

پروژه های عمرانی بخش جناح با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال افتتاح شد

در چهارمین روز از هفته دولت ۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال با حضور مسئولین شهرستان بستک در بخش جناح به بهره برداری رسید.

در چهارمین روز از هفته دولت ۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال با حضور مسئولین شهرستان بستک در بخش جناح به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، اکبر احمدی دولخانی سرپرست فرمانداری شهرستان بستک ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: پروژه متمرکز شهرداری جناح با اعتباری بالِغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح متمرکز پروژه آبیاری تحت فشار زمین های کشاورزی جناح با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد.

احمدی دولخانی افزود: افتتاح بلوار و آسفالت کوچه و معابر روستای داربست به مساحت ۱۶۹۰۰متر مربع و اعتبار ۱۳۸ میلیون تومان، افتتاح آسفالت کوچه و معابر روستای هنگویه با اعتبار ۱ میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان، بهسازی و آسفالت کوچه و معابر روستای عالی احمدان به طول ۲۱ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۶۹۴ میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری ها و مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خیرین از دیگر پروژه های چهارمین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود که به بهره برداری رسید و تقدیم مردم بخش جناح شد.

سرپرست فرمانداری بستک همچنین از افتتاح استخر آموزشی درمانی روستای کمشک با اعتبار۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت خیر و همیاری دهیاری و مردم در این روز خبر داد.

گفتنی است غبارروبی گلزار شهدای گمنام شهر جناح، دیدار با خانواده شهید عبداللهی، برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک آزاد سازی احساسات ناخوشایند ویژه بانوان شاغل به مناسبت هفته دولت از دیگر برنامه های چهارمین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود که تصاویر آن را در زیر مشاهده می کنید.

عکاس : شهاب زمانی

انتهای پیام / ش.ز