شخصی را انتخاب کنید که خادم خوبی برای ملت باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین قائدی در حاشیه همایش رای اولی ها اظهار داشت: شخصیت ها و نمایندگان را در مواقع سخت می توان شناخت و فهمید که چه کوششی برای کار در بین مردم دارند. وی افزود: مقام معظم رهبری همیشه مواظب بوده اند و خیلی از مسئولین نیز […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین قائدی در حاشیه همایش رای اولی ها اظهار داشت: شخصیت ها و نمایندگان را در مواقع سخت می توان شناخت و فهمید که چه کوششی برای کار در بین مردم دارند.

وی افزود: مقام معظم رهبری همیشه مواظب بوده اند و خیلی از مسئولین نیز همراه و همگام با ایشان از جریانات مواظبت کرده اند تا مبادا دشمن خدشه ای به این نظام وارد کند.

امام جمعه شهرستان بستک خطاب به رای اولی ها گفت: رای اولی ها باید انسان اصلح را بشناسند و از روی احساس تصمیم نگیرند.شخصی را انتخاب کنند که خادم خوبی برای ملت باشد.

وی تصریح کرد: تمام کسانی که از فیلترهای نظارتی بیرون آمدند افراد خوبی هستند اما شما در انتخاب خود باید فرد اصلح را شناسایی کنید.کسی که عرضه و توان کار داشته باشد، اهل فکر و اندیشه باشد و بتواند از مردم دفاع کند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کاندیدا گفت: راه انداختن کاروان در سطح شهر پس از نیمه شب برخلاف قوانین است.سعی نکنید با شلوغی، بوق زدن و سر و صدا آرامش مردم را به هم بزنید.

امام جمعه شهرستان بستک خواستار آسایش مردم در نیمه شب شد و گفت: چه معنی دارد که بعد از نیمه شب با بوق زدن و شلوغ کاری در سراسر شهر آسایش مردم را بهم می زنند.طرفداران کاندیدا در شهر ترافیک ایجاد نکنند و مراعات حال مردم را داشته باشند.