نماینده غرب هرمزگان:

بی تدبیری وزارت نیرو در اعمال خاموشی ها در جنوب کشور

به گزارش بستک نیوز ، ناصر شریفی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بستک نیوز در خصوص اعمال خاموشی های اخیر در کشور گفت : اقدام وزارت نیرو در اعمال خاموشی ها در مناطق گرمسیر و جنوبی کشور نوعی بی تدبیری و بی مدیریتی است. نماینده مردم شهرستان های بندرلنگه ، بستک پارسیان و جزیره […]

به گزارش بستک نیوز ، ناصر شریفی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بستک نیوز در خصوص اعمال خاموشی های اخیر در کشور گفت : اقدام وزارت نیرو در اعمال خاموشی ها در مناطق گرمسیر و جنوبی کشور نوعی بی تدبیری و بی مدیریتی است.

نماینده مردم شهرستان های بندرلنگه ، بستک پارسیان و جزیره کیش ضمن انتقاد شدید از وزارت نیرو و اعمال خاموشی های فراوان در استان های جنوبی کشور گفت : دمای استان های جنوبی کشور گاها به ۵۰ درجه می رسد و در برخی مناطق شرجی ۱۰۰ درصدی را تجربه می کنند و اعمال خاموشی در این مناطق نوعی بی انصافی و بی مدیریتی است و تحمل این وضع برای مردم طاقت فرساست که وسایل سرمایشی در این منطقه حکم نفس کشیدن برای مردم را دارد که با خاموشی های مکرر امان را از مردم بریده است . وی افزود :تحمل این وضعیت برای مردم جنوب کشور بسیار سخت و طاقت فرسا است و می طلبید که وزارت نیرو با تدبیر مسئله خاموشی در استان های جنوب کشور را مدیریت کند.

شریفی در ادامه افزود : اگر مدیران وزرات نیرو و خانواده هایشان به خودشان زحمت بدهند و از پایتخت یک روز را در دمای بالای ۵۰ درجه ای و شرجی ۱۰۰ درصدی جنوب کشور سپری کنند وضعیت مردم را بهتر درک خواهند کرد.

وی با اشاره به عدم مدیریت وزارت نیرو در اعمال خاموشی ها در جنوب کشور گفت : شاید بهتر بود این وضعیت را با انتقال خاموشی ها به مناطق خوش آب هوا مدیریت کرد تا مردم جنوب به زحمت نمی افتادند و بنده نیز مراتب شدید اعتراض را به وزرات نیرو انتقال داده ام و تذکرات لازم در این زمینه داده شده است.

انتهای پیام/آ