در حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان:

سلیمان رحمانی به عنوان معاون اداری و مالی اداره کل کمیته امداد هرمزگان معرفی شد

علی الهیاری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان طی حکمی، سلیمان رحمانی را به سمت معاون اداری و مالی اداره کل منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، علی الهیاری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان در احکام جداگانه‌ ای سلیمان رحمانی را به سمت معاون اداری و مالی و موسی ملکوتی را به سمت رئیس اداره امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد هرمزگان منصوب کرد.

سلیمان رحمانی با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، رئیس کمیته امداد شهرستان بستک و رئیس اداره زکات کمیته امداد استان هرمزگان را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

موسی ملکوتی نیز با مدرک کارشناسی حسابداری، پیش ‌از این معاونت مالی و اداری و رئیس اداره حسابرسی استان هرمزگان را برعهده داشته است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان همچنین در احکام جداگانه ‌ای احمد پایان را به سمت معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان و مهرداد تاجیک را به سمت معاون توسعه مشارکت‌ های مردمی این نهاد منصوب کرد.

احمد پایان با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، قائم ‌مقام این نهاد و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

مهرداد تاجیک نیز با مدرک کارشناسی آسیب‌ های اجتماعی، پیش ‌از این معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان هرمزگان و رئیس اداره کمیته امداد شهرستان بندرلنگه را برعهده داشته است.

انتهای پیام / ش.ز