در جلسه ستاد تنظیم بازار عنوان شد:

برخی افراد فرصت ‌طلب و سودجو بر فضای تلاطم بازار موج ‌سواری می کنند

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بستک به ریاست عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان و با حضور منصوری رئیس اداره تعزیرات بندرلنگه و غرب هرمزگان و دیگر اعضای این ستاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالله پرتابیان با اشاره به وضعیت موجود در بازار اظهار داشت: تلاطم در بازار گذراست و بایستی با تدبیر، سعه صدر و نگاه آگاهانه و پرهیز از احساسات این موضوع را مدیریت نماییم.

وی افزود: با توجه به نوسانات بازار ارز، برخی افراد فرصت ‌طلب و سودجو بر این فضا موج ‌سواری کرده و در تلاشند از هر فرصتی برای ضربه به نظام و تضعیف دولت استفاده کنند.

پرتابیان ضمن تشکر از بازاریان شهرستان بستک به دلیل تعهد، تقوا و صداقت و مدیریت بر بازار و همراهی با دولت خواستار نظارت مستمر برای جلوگیری از احتکار و عدم عرضه و همچنین بررسی روزانه قیمت ها شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک بر کار و تلاش مضاعف مدیران، خصوصا مدیران اقتصادی شهرستان و حساسیت نسبت به تفاوت قیمت ها تأکید کرد.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم فرهنگ عمومی جامعه به سمتی پیش برود که نیاز به تعزیرات به حداقل برسد و برای اطلاع رسانی و طرح شکایات تلفن تماس۱۲۴ در نقاط مختلف شهرستان نصب گردد.

انتهای پیام / ش.ز