خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک/

مساجد ، مراکز دینی و کلاس های قرآن امن ترین مکان برای پر کردن اوقات فراغت فرزندان است/ خانواده ها مقوله اعتیاد را جدی بگیرند

به گزارش بستک نیوز ، سیدمحمد یوسف حسینی نژاد خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک در خطبه های نمازجمعه این هفته با گرامی داشتن یاد و خاطره شهید دکتر بهشت و تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه و تبریک به پرسنل حوزه قضایی شهرستان بستک گفت : وظیفه دستگاه قضا دادخواهی ، عدالت گستری ، احقاق حق و در نهایت ایجاد امنیت پایدار در جامعه است.

به گزارش بستک نیوز ، سیدمحمد یوسف حسینی نژاد خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک در خطبه های نمازجمعه این هفته با گرامی داشتن یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران و همچنین تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه و تبریک به پرسنل حوزه قضایی شهرستان بستک گفت : وظیفه دستگاه قضا دادخواهی ، عدالت گستری ، احقاق حق و در نهایت ایجاد امنیت پایدار در جامعه است.

وی افزود : با توجه به خوبی و دین داری مردم بستک و عملکرد مثبت دستگاه قضا و مسئولان امنیتی شهرستان بستک و همچنین تعامل خوب مردم با مسئولین و همدلی و وفاق توفیقات زیادی حاصل شده است.

حسینی نژاد با اشاره به هفته مبارزه به مواد مخدر گفت : این هفته را به ضابطین قضایی و جان بر کفان نیروی انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر که در راه ریشه کن کردن این بلای خانمان سوز تلاش میکنند تبریک میگویم.

وی با بیان اینکه نقش خانواده ها در بحث مبارزه با مواد مخدر بسیار تاثیر گذار است افزود: زمانی که در آن قرار داریم حساس ترین برهه زمانی است که دقت زیاد و مراقبت مستمر والدین به همراه برنامه ریزی را می طلبد که در این اوقات فراغت با برنامه ریزی فرصت را از سو استفاده گران بگیریم.وی اضافه کرد : مساجد ،مراکز دینی و کلاس های قرآن امن ترین مکان برای فرزندان است لذا باید کمی به خود بیایم و آسیب جدی اعتیاد را درک کنیم.

حسینی نژاد در ادامه با اشاره به روز ملی اصناف گفت : باید برای کسبه ای که دل از خارج از کشور کنده اند و برای شکوفایی شهر و کشور خود پا در عرصه تولید و ارائه تولیدات ملی گذاشته اند حمایت کرد . وی افزود : در سالی که به درستی توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از تولید ایرانی نام گذاری شده است با تدبیر دولت بر فشار دشمنان این کشور که فشار را بر مقوله اقتصاد گذاشته اند غلبه کنیم.

انتهای پیام/آ