افتخار آفرینی جوان بستکی در ترکیه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بستک نیوز، شهرستان بستک که فرهنگ و ادبش زبانزد خاص و عام بوده و به عنوان پیشانی فرهنگی هرمزگان شناخته می شود جوانانی را تربیت کرده که افتخارآفرین کشورشان شدند. عبدالرحیم مقیمی جوان پرتلاش و جویای نام بستکی از جمله این افراد است که مدیریت آموزشگاه زبان خارجی راه فردا […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بستک نیوز، شهرستان بستک که فرهنگ و ادبش زبانزد خاص و عام بوده و به عنوان پیشانی فرهنگی هرمزگان شناخته می شود جوانانی را تربیت کرده که افتخارآفرین کشورشان شدند.

عبدالرحیم مقیمی جوان پرتلاش و جویای نام بستکی از جمله این افراد است که مدیریت آموزشگاه زبان خارجی راه فردا را برعهده دارد.

چند ماه پیش بود که خبر پذیرفته شدن مقاله وی در سطح بین المللی موجی از خوشحالی را در شهرستان بستک رقم زد و پس از آن با شرکت در کنفرانس بین المللی در کشور امارات، نام یک ایرانی در بین پروفسورهای مختلف از چندین کشور دنیا دیده شد.

همچنین در کنفرانسی که چند روز پیش در کشور ترکیه برگزار شد عبدالرحیم مقیمی به عنوان ارائه دهنده مقاله و سخنران دعوت شد.

پس از اتمام کنفرانس و پایان ارائه مقاله توسط تمامی اعضای حاضر که از چندین کشور مختلف شرکت کرده بودند، با رای داوران مقاله عبدالرحیم مقیمی مجددا به عنوان مقاله برتر انتخاب شد و از آنجا که کلام شیوای او در سخنرانی به زبان انگلیسی مورد توجه قرار گرفته بود به عنوان سخنران برتر کنفرانس نیز انتخاب شد.

لازم به ذکر است که این کنفرانس در هتل Cvk hotel and resorts park bosphorus istanbul برگزار شد.

پس از شهر دبی در امارات، اینبار شهر استانبول در ترکیه هم شاهد افتخارآفرینی جوانی ایرانی بود که از خطه جنوب و از کرانه های خلیج همیشه فارس با نام ایران در سطح بین المللی درخشید.

جوانان این مرز و بوم با اقتدار و پشتکاری که از خود دارند، نشان دادند که هیچ راهی برای آنها بسته نیست و افتخار آفرینی خود را در کنفرانس های بین المللی به رخ دنیا میکشند.

این افتخار را در ابتدای سال جدید به فال نیک گرفته و برای عبدالرحیم مقیمی آرزوی موفقیت روزافزون داریم.