دستگاه‌های اجرایی نیرو و امکانات در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند

فرماندار شهرستان بستک گفت: با توجه به قانون انتخابات، کلیه دستگاه‌های اجرایی باید نیرو و امکانات خود را در اختیار ستاد انتخابات شهرستان قرار دهند.

به گزارش بستک نیوز، محمد جلالی فرماندار شهرستان بستک در یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان با تبریک اعیاد شعبانیه، به پروژه‌های شاخصی که در سفر ریاست جمهور به استان و وزیر بهداشت به شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید اشاره کرد و افزود: ۳۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان با هزینه‌کرد صدرصد توسط دولت، ۳۴میلیارد تومان توسط خیرین، ۱۵۱میلیارد تومان پروژه به صورت مشارکتی خیرین با دولت و پروژه کشتارگاه طیور با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان به صورت بخش خصوصی و در سفر وزیر بهداشت و درمان ۵ پروژه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان که بخشی از پروژه‌ها به صورت بسته افتتاحیه استانی توسط ریاست جمهور ومابقی توسط وزیر و سایر پروژه‌ها به صورت شهرستانی در مجموع ۳/۹ همت پروژه در شهرستان بستک به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید که تقدیم مردم شریف شهرستان شد.

وی در ادامه با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص جهاد تبیین و با بیان اینکه دولت در توسعه عمران شهری و روستایی تلاش نموده و پروژه‌های خوبی به بهره برداری رسیده از مدیران خواست تا عملکرد دولت را برای مردم بازگو نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک به اهمیت انتخابات یازدهم اسفند پرداخت و خاطرنشان کرد: چشم دنیا به انتخابات دوخته شده و با توجه به اینکه ما در یک جنگ در برابر هجمه‌های مختلف تبلیغات رسانه‌ای دشمنان قرار گرفته‌ایم وظیفه شرعی و قانونی ما این است که در انتخابات شرکت نماییم و مردم را برای شرکت و حضور پرشور در انتخابات تشویق کنیم.

جلالی تصریح کرد: با توجه به قانون انتخابات، کلیه دستگاه‌های اجرایی باید نیرو و امکانات خود را در اختیار ستاد انتخابات شهرستان قرار دهند.

فرماندار بستک در پایان تاکید کرد: از تاریخ ۵ اسفند تا ۱۴ اسفندماه هیچ گونه حفاری در سطح شهرها و روستاها از سوی ادارات خدمات رسان و شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نباید صورت گیرد.