امام جمعه شهرستان بستک:

وقتی کسی مورد تایید نظام جمهوری اسلامی قرار گرفت و وارد عرصه انتخاباتی شد دیگر رقیب را تخریب نکنید

توصیه‌ام به کاندیدا این است که وقتی کسی مورد تایید نظام جمهوری اسلامی قرار گرفت و وارد عرصه انتخاباتی شد دیگر رقیب را تخریب نکنید بلکه خود را معرفی و توانمندی های خود را اعلام کنید.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسین جهانگیری امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: انسان باید قدردان نعمات الهی باشد و اگر تنگناهایی هم پیش بیاید دستاوردهای بزرگ و افتخارات را نادیده نگیرد.

وی با تاکید بر حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن افزود: ۲۲ بهمن روز شکست طاغوت و روز پیروزی حق است، روزی که مجاهدت های مجاهدان زیادی به ثمر نشست.

حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری ادامه داد: ۲۲ بهمن اتفاقی در این سرزمین افتاد که نه تنها منطقه را بلکه معادلات جهانی را تحت تاثیر خود قرار داد.۲۲ بهمن را باید هرچه باشکوه‌تر گرامی بداریم.حضور در راهپیمایی کمترین پیامش قدرشناسی است.این حضور باعث تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت عزت ما در دنیا خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن سوم شعبان و تبریک به پاسداران گفت: اگر قیام اباعبدالله الحسین (ع) و جانفشانی ایشان و یارانش نبود بنی امیه اسلام دیگری را به امت اسلام تحویل میداد.پاسداری ابا عبدالله از قرآن و اسلام باعث شد مسیری که بنی امیه بدنبال آن بود ناکام بماند.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از خطبه ها به دیدار سفرای کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: اگر این دیدارها را به دقت دنبال و مطالعه کنیم، می بینیم که چهره های مختلف و سلایق مختلف در کنار هم هستند.باید مصالح نظام و کشور را به سلایق شخصی و حزبی و جناحی ترجیح داد.باید همه را تشویق کنیم که در کنار هم قرار بگیرند تا در صحنه هایی که مورد دقت دوست و دشمن است دستاورد خوبی داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در ایامی که تبلیغات انتخاباتی شروع می شود توصیه ام به فعالان این عرصه و کاندیدا این است که وقتی کسی مورد تایید نظام جمهوری اسلامی قرار گرفت و وارد عرصه انتخاباتی شد شما دیگر رقیب را تخریب نکنید بلکه خود را معرفی و توانمندی های خود را اعلام کنید.

انتهای پیام/