هرگونه خرید، فروش، دخل و تصرف در مجموعه پارک آبخیز و بام بستک توسط اشخاص، نهادها و ارگان‌ها غیرقانونی است

اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد هرگونه خرید، فروش، دخل و تصرف و صدور مجوز احداث بنا و ... در مجموعه پارک آبخیز بستک شامل پیاده راه سلامت، بام بستک و سازه‌های آبخیزداری، بدون بررسی و اخذ مجوزات لازم از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک فاقد وجاهت قانونی است.

به گزارش بستک نیوز، در ادامه این اطلاعیه آمده است، هیچ نهاد، اداره و ارگانی چه در شهرستان و چه در استان و یا هیچ مالک خصوصی در این مجموعه عام المنفعه وجود ندارد، لذا هیچ شخصی اجازه واگذاری زمین و یا امتیاز تحت هر عنوانی [مجوز ، امتیاز، مبایعه نامه، قولنامه و …] به جز از طریق اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک را ندارد و در صورت مشاهده چنین مواردی از طریق قضایی با متخلفان برخورد خواهد شد.

لذا اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک به منظور سرعت گرفتن در احداث و تکمیل اولین و تنها پارک آبخیز خیرساز کشور از افراد علاقمند جهت سرمایه‌گذاری مطابق قوانین، طرح‌ها و نقشه‌های از پیش طراحی شده این منطقه به منظور ایجاد خدمات رفاهی و تفریحی برای استفاده عموم مردم دعوت می‌‌نماید جهت اطلاع از طرح‌ها و پروژه‌های پیش‌بینی شده در این منطقه و شرایط سرمایه‌گذاری به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک مراجعه کنند.

انتهای پیام/