رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بستک:

رویکرد اداره تبلیغات و عمده کار آن بحث قرآنی است / ما خادم بچه های قرآنی هستیم

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بستک با حضور در منطقه فرامرزان از خانه های قرآنی گل‌های بهشت روستای کهتویه، فرقان عالی احمدان و خانه قرآنی طه در شهر هنگویه بازدید کرد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی دمی زادهدر حاشیه این بازدیدها در گفتگویی اختصاصی اظهار داشت: در حال پایش خانه های قرآنی هستیم و سعی در تقویت آن داریم چرا که دشمن می خواهد کودکان و نوجوانان ما را از قرآن دور کند.آنها می خواهند فرزندان ما به هر کاری سرگرم شوند ولی به سمت قرآن و دین نروند.

حجت الاسلام والمسلمین دمی زاده افزود: رویکرد اداره تبلیغات و عمده کار آن بحث قرآنی است.در شهرستان ما برنامه های قرآنی فعال است و مردم با قرآن مانوس هستند که این مسئله نقطه قوت ماست.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بستک تاکید کرد: ما خادم بچه های قرآنی هستیم.مسئولین و زمامداران جامعه اسلامی باید در جهت رشد و تعالی فرهنگ قرآنی جامعه تلاش کنند.جامعه اسلامی بر پایه مبانی قرآنی است که مسیر خودش را به خوبی طی می کند.اگر قرآن در زندگی کم‌رنگ شود شاهد جایگزین شدن اخلاق و رفتارهای ناشایست خواهیم بود.

همچنین چند نفر از مربیان قرآن نیز طی سخنانی بیان داشتند: هر ساله رشد خوبی را در ورودی قرآن آموزان به خانه های قرآنی شاهد بودیم ولی با شروع بیماری کرونا، متاسفانه استقبال بسیار کم شد تا اینکه کلاسها به تعطیلی کشید اما مجددا شروع به فعالیت کردیم و هم‌اکنون می توان گفت که کار به روال سابق برگشته است.فعالیت مکتبخانه ای هم بصورت سنتی در حال انجام است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بستک در ادامه به بررسی مسائل و مشکلات خانه های قرآنی پرداخت و با مربیان قرآنی گفتگو کرد.

انتهای پیام/