فرماندار شهرستان بستک:

زمینه را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای فراهم کنیم

اولین نشست مشترک اعضای هیات اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان بستک با حضور رییس ستاد انتخابات شهرستان، اعضای شورای تأمین و بخشداران تابعه به ریاست دکتر جلالی فرماندار و رییس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، فرماندار شهرستان بستک در این نشست به اهمیت انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری اشاره و انتخابات را مظهر مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خودشان دانست و گفت: طبق اصل ششم قانون اساسی جمهوری اسلامی، مردم حق دارند سرنوشت خود را خودشان در دست بگیرند.

وی ضمن تشریح فرآیند برگزاری انتخابات در شهرستان از ابتدا تاکنون خاطرنشان کرد: در شهرستان بستک ۷۶ شعبه اخذ رای داریم که ۵۲ شعبه اخذ رای ثابت و ۲۴ شعبه آن سیار می‌باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک، امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت سالم را چهار مؤلفه اصلی مورد تاکید مقام معظم رهبری در انتخابات پیشِ‌رو عنوان کرد و اظهار داشت: وظیفه ما به عنوان مجری انتخابات، برگزاری یک انتخابات سالم می‌باشد و در این راستا آمادگی کامل برای همکاری با اعضای هیات اجرایی، نظارت و بازرسی برای هر چه بهتر برگزار کردن انتخابات را داریم.

جلالی در پایان ضمن بیان عملکرد و دستاوردهای خوب دولت در شهرستان تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا زمینه را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای فراهم کنیم.

انتهای پیام/