حمایت همراه اول از طرح‌های فناورانه در حوزه اتصال‌پذیری و ارتباطات

فراخوان حمایت از طرح‌های فناورانه در حوزه اتصال‌پذیری و ارتباطات با همراهی مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول اعلام شد.

به گزارش بستک نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فراخوان حمایت از طرح‌های فناورانه در حوزه اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول اعلام شد.

مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات و با همراهی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در دی ماه ۱۴۰۲ اقدام به جذب و حمایت از طرح‌های فناورانه در حوزه اتصال‌پذیری و ارتباطات کرده است.

این فراخوان با رویکرد حمایت از پژوهشگران، دانشجویان، اساتید و فناوران فعال در حوزه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات و با سرفصل یکی از کلیدی‌ترین و آینده سازترین فناوری‌های قرن حاضر برگزار شده است.

محورهای اصلی این فراخوان شامل فناوری‌های نوظهور در ارتباطات نسل ۵ و ۶ (لایه‌های هسته، انتقال و دسترسی)، اینترنت اشیا، اتصال‌پذیری و هوشمندسازی، ارتباطات، توسعه راهکارهای هوشمند در تلکام، فناوری‌های ماهواره ای، امنیت سایبری و مخابرات نوری و کوآنتومی می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا ۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ به نشانی https://noafarintech.ir/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/