آغاز حراج زمستانی شماره‌های رند همراه اول

حراج زمستانی شماره‌های رند همراه اول بر بستر سامانه حراج آنلاین آغاز شد.

به گزارش بستک نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دور جدید واگذاری شماره‌های رند همراه اول از امروز شنبه ۹ دی آغاز شده و تا ۱۸ دی ۱۴۰۲ ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند برای مشاهده و شرکت در حراج، به سامانه حراج نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور مراجعه کنند.

براساس اصول و ساختار ارزشی اپراتور اول تلفن همراه که مبین ارائه و انجام خدماتی آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان شماره‌های رند است و همچنین مطابق ضوابط و قوانین ابلاغی از سمت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از طریق برگزاری حراج برای عموم متقاضیان و به صورت اینترنتی به نشانی rond. mci. ir صورت می‌پذیرد.

متقاضیان شرکت در حراج شماره‌های رند همراه اول، باید ضمن تأیید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج و همچنین وارد کردن صحیح اطلاعات درخواستی و هویتی در سامانه مذکور، نسبت به واریز آنلاین رقم ودیعه که معادل ۲۰ درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مدنظرشان است، اقدام کنند.

برقراری اعتبار زمانی هر حراج نیز منوط به دو شرط است که لزوماً هر دو باید برقرار باشد تا حراج به اتمام برسد.

شرط نخست آنکه «زمان قانونی» حراج به اتمام برسد که این زمان برای هر حراج متغیر است و در زمان شروع حراج اعلام می‌شود.

دیگری هم اینکه از آخرین پیشنهاد قیمت بر روی یک شماره، باید ۸ ساعت گذشته باشد؛ در صورت اعلام پیشنهاد جدید قبل از اتمام مدت زمان حراج، مدت زمان حراج برای یک دوره ۸ساعته دیگر تمدید می‌شود.

تمامی متقاضیان شرکت در طرح حراج شماره‌های رند همراه اول می‌توانند به نشانی rond. mci. ir مراجعه کنند.

گفتنی است همراه اول برای جلوگیری از انحصار و همچنین ایجاد شرایط برابر برای تمامی افراد، ساز و کار ی را تحت عنوان سامانه حراج آنلاین شماره‌های رند ایجاد کرده است که با شرایط و ضوابط شفاف، تمامی کاربران امکان شرکت در آن را دارند و در جریان زمان شروع، پایان و قیمت‌های پیشنهادی قرار می‌گیرند.

با توجه به اینکه همراه اول در حوزه خرید و فروش شماره‌های رند بازار هیچگونه دخل و تصرف و منفعتی ندارد، وجود این سامانه آنلاین و فرآیند برگزاری حراج می‌تواند به صورت غیرمستقیم به تلطیف و توازن قیمت در بازار نیز کمک کند.

انتهای پیام/