مقاومت اسلامی باعث تزلزل دشمنان اسلام شده است / بصیرت ملت همه فتنه‌ها را خاموش کرد

امام جمعه شهرستان بستک گفت: در سال ۸۸ وقتی فتنه‌گران کشور را ملتهب و دشمنان را شاد کردند بصیرتِ ملت همه فتنه‌ها را خاموش کرد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسین جهانگیری امام جمعه شهرستان بستک در خطبه‌های نماز جمعه ضمن گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اظهار داشت: بصیرت یک واژه قرآنی است که آن را مقام معظم رهبری به ادبیات سیاسی کشور ما وارد کردند.

وی افزود: انسان بصیر کسی است که دلش به نور ایمان و معرفت روشن باشد. بصیرت یعنی انسان، دشمن‌شناس باشد، فریب دشمن را نخورد و بازیچه او قرار نگیرد.

امام جمعه شهرستان بستک با بیان اینکه ملت ما بارها ثابت کرده‌اند که بابصیرت‌اند گفت: در سال ۸۸ وقتی فتنه‌گران کشور را ملتهب و دشمنان را شاد کردند بصیرتِ ملت همه فتنه‌ها را خاموش کرد. مردم به صحنه آمدند و وفاداری خود را به نظام و ولایت فقیه اعلام کردند.

وی در ادامه خطبه‌ها ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک روز زن، به دیدار اقشار مختلف بانوان با رهبر انقلاب اشاره کرد و به تبیین دیدگاه منطقی و عقلانی اسلام درباره ابعاد مختلف حضور زنان در خانواده و فعالیت نامحدود آنان در اجتماع، سیاست و مدیریت‌های سطوح گوناگون که مورد تاکید رهبر انقلاب بود پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری در بخش دیگری از خطبه‌ها درخصوص شهادت سردار سید رضی موسوی گفت: مقاومت اسلامی باعث تزلزل دشمنان اسلام شده و با اقدامات ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی، موفق نمی‌شوند که مقاومت اسلامی را کمرنگ یا ضعیف کنند.

وی در بخش پایانی خطبه‌ها با اشاره به اظهارنظر وزارت خارجه چند کشور اروپایی درخصوص دانش هسته‌ای ایران اظهار داشت: ایران اسلامی همانطور که برای هسته‌ای شدن از هیچ قدرتی اجازه نگرفت برای افزایش نرخ غنی‌سازی و شکوفایی دانش هسته‌ای در هر میزانی که برای قدرت ایران اسلامی نیاز باشد باز هم از هیچ قدرتی اجازه نمی‌گیرد. سالهاست که دانش هسته‌ای در ایران اسلامی بومی شده و به هر اندازه‌ای نیاز باشد افزایش پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/