رعایت حجاب باعث پایداری نهاد خانواده و سلامت جامعه است

رعایت حجاب باعث پایداری نهاد خانواده، سلامت جامعه و کاهش چشمگیر مفاسد فردی و اجتماعی است. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بستک، محمد احمدی در همایش حجاب و عفاف که به مناسبت روز ملی حجاب و عفاف برگزار گردید اظهار داشت: حجاب و پوشش اسلامی یکی از اوامر […]

رعایت حجاب باعث پایداری نهاد خانواده، سلامت جامعه و کاهش چشمگیر مفاسد فردی و اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بستک، محمد احمدی در همایش حجاب و عفاف که به مناسبت روز ملی حجاب و عفاف برگزار گردید اظهار داشت: حجاب و پوشش اسلامی یکی از اوامر انسان ساز الهی و یکی از احکام حیات بخش اسلام در زندگی طیبه است که رعایت حجاب نه تنها برای خود زن ارزش می‌ آفریند، بلکه می تواند خانواده ، اجتماع و … را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: همان طور که رعایت حجاب به عنوان یک امر ضروری می تواند مفید باشد،‌ عدم رعایت آن نیز پیامدهایی منفی به همراه دارد و آنچه می تواند جامعه را از این آسیب های شوم مصون کند، ترویج فرهنگ دقیق عفاف و تبیین ابعاد مختلف آن در جامعه است.

معاون فرماندار بستک بیان داشت: شناخت تاثیر حجاب و نقش آن در کاهش آسیب اجتماعی می‌تواند مسیر حرکت جامعه را به سوی ترقی و تعامل هموار سازد.

مهندس احمدی با بیان اینکه هدف دشمنان ترویج بی حجابی در جامعه است افزود: دشمنان حجاب و عفاف بانوان ایرانی را نشانه گرفته ‌اند که بانوان باید با رعایت حجاب اسلامی، دشمن را از رسیدن به اهداف گمراه‌ کننده باز ‌دارند.

وی افزایش طلاق و تهدیدهای جامعه، سست شدن و از ‌هم‌ پاشیدگی بنیان خانواده‌ها، رواج بی‌بند ‌و ‌باری و ترویج فرهنگ غربی را از پیامدها و تبعات ترویج بی‌حجابی در جامعه عنوان کرد.