توقیف محموله یک میلیارد ریالی البسه قاچاق در بستک

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سرهنگ “عبدالرضا ضربت” در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای برخورد با پدیده شوم قاچاق که صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند، طرح برخورد با پدیده قاچاق در سطح شهرستان اجرا شد. وی افزود: مأموران پاسگاه انتظامی فرامرزان، حین گشت زنی در سطح […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سرهنگ “عبدالرضا ضربت” در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای برخورد با پدیده شوم قاچاق که صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند، طرح برخورد با پدیده قاچاق در سطح شهرستان اجرا شد.

وی افزود: مأموران پاسگاه انتظامی فرامرزان، حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به دو دستگاه خودرو مشکوک و دستور ایست دادند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: رانندگان خودروها بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار کردند که پس از یک تعقیب و گریز طولانی ، رانندگان با رها کردن بار خودرو از محل متواری شدند.

سرهنگ ضربت با اشاره به اینکه در ادامه با هوشیاری مأموران در این زمینه یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر شد تصریح کرد: مأموران در بازرسی از بار رها شده هفت هزار و ۸۵۰ ثوب انواع البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک در پایان به شهروندان توصیه کرد: به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق از خرید و استفاده از کالاهای قاچاق خودداری وموارد مشکوک را به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.