اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتبال جام یادواره مرحوم استاد حمید احمدی در بست قلات+ گزارش تصویری

به گزارش مرتضی شجاع خبرنگار ورزشی بستک نیوز ، اولین دوره مسابقات فوتبال جام یادواره استاد حمید احمدی با حضور ۸ تیم در قالب دو گروه چهار تیمی از ۲ اسفندماه آغار و با قهرمانی تیم آل کندی به پایان رسید. در این دوره تیمهای رودبار، دهنگ، آل کندی، چاه سرمه، چاه بنارد، زد ام […]

به گزارش مرتضی شجاع خبرنگار ورزشی بستک نیوز ، اولین دوره مسابقات فوتبال جام یادواره استاد حمید احمدی با حضور ۸ تیم در قالب دو گروه چهار تیمی از ۲ اسفندماه آغار و با قهرمانی تیم آل کندی به پایان رسید.


در این دوره تیمهای رودبار، دهنگ، آل کندی، چاه سرمه، چاه بنارد، زد ام بی زنگارد، بستقلات ، اتحاد بستقلات نیز حضور داشتند.

مرحله گروهی این مسابقات  با انجام بازیها چهار تیم به مرحله نیمه نهایی کردند که در این مرحله تیمهای آل کندی با دهنگ به مصاف هم رفتند که  آل کندی ها با برتری مقابل  دهنگ به فینال راه یافتند اما در بازی دیگر مرحله نیمه نهایی تیم چاه بنارد با برتری در ضربات پنالتی مقابل حریف خود تیم رودبار بعنوان دوتیم فینالیست راهی دیدار پایانی شد.

در بازی فینال باحضور پرشور هواداران  تیم آل کندی توانست با برتری یک بر صفر مقابل چاه بنارد به مقام قهرمانی این مسابقات برسد.

درپایان این مسابقات تیم آل کندی به مقام قهرمانی ، تیم چاه بنارد به مقام نایب قهرمانی، تیم رودبار کاپ اخلاق ،فرشید عبدالله پور از آل کندی با ۵ گل به عنوان آقای گلی رسیدند. همچنین اقایان محمد محمدنیا از بست قلات، غلام رفیعی از چاه بنارد بعنوان تماشاگران نمونه انتخاب شدند.

در مراسم پایانی با حضور پرشور تماشاگران ، ورزشکاران ، ورزش دوستان ، مسئولین در حالی برگزار شد که فرزند مرحوم حمید احمدی نیز حضور داشت.

 

انتهای پیام/آ