فرماندار بستک در نشست شورای اداری شهرستان تاکید کرد:

مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به جذب اعتبارات عمرانی قانون بودجه اقدام کنند

فرماندار بستک گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به جذب اعتبارات عمرانی قانون بودجه سال ۱۴۰۱ تا پایان سال مالی به قید فوریت اقدام نمایند.

به گزارش بستک نیوز، محمد جلالی فرماندار شهرستان بستک در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و همچنین ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس، از مدیران خواست تا در برنامه‌های این هفته مشارکت جدی داشته باشند.

وی با اشاره به فصل بازگشایی مدارس و اهمیت این موضوع از مدیران، شهرداران و دهیاران خواست با آموزش و پرورش همکاری داشته باشند و تمهیدات لازم برای برطرف کردن مشکلات مدارس اتخاذ گردد.

رییس شورای اداری شهرستان بستک با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات، خواستار حل مشکلات مردمی که از راه‌های دور به مرکز شهرستان مراجعه می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن شد.

وی در ادامه از برگزاری دومین جشنواره خرما در ۲۹ شهریور در دو بخش علمی و نمایشگاهی خبر داد و افزود: امیدواریم با دعوت از اساتید دانشگاهی در این جشنواره، شاهد دستاوردهای خوبی در بازاریابی و به ویژه برای کشاورزان باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک در پایان تاکید کرد: با توجه به فرصت اندک باقیمانده، مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به جذب اعتبارات عمرانی قانون بودجه سال ۱۴۰۱ تا پایان سال مالی به قید فوریت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در این جلسه پس از بیانات سید سلیمان حسینی امام جمعه شهر بستک، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان درخصوص برنامه‌های هفته دفاع مقدس و مدیران آموزش و پرورش بستک و جناح درخصوص پروژه مهر و بازگشایی مدارس به ارائه گزارش پرداختند.

انتهای پیام/