اسلام هراسی غرب نماد دورویی آن‌هاست / شعار حقوق بشری می‌دهند اما دانش‌آموز محجبه را از درس خواندن منع می‌کنند

امام جمعه موقت بستک گفت: زندگی سیاسی پیامبر (ص) بخش مهمی از زندگی ایشان بوده است.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی دمی زاده امام جمعه موقت بستک در خطبه‌های نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و دوری از گناه گفت: اینکه انسان به یاد معاد و مرگ باشد از گناه فاصله خواهد گرفت. انسان‌های متقی به قبر باور دارند و می‌دانند که فردای قیامت بازخواست می‌شوند.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم افزود: انسان برای لذت بردن از دنیا، نباید به هر قیمتی آخرت خود را از دست بدهد.

امام جمعه موقت بستک در خطبه دوم ضمن تسلیت فرارسیدن دهه آخر ماه صفر بیان داشت: مهمترین دغدغه پیامبر اسلام (ص) ایجاد حکومت اسلامی بود. زندگی سیاسی پیامبر (ص) بخش مهمی از زندگی ایشان بوده است.

وی تاکید کرد: پیامبر ما برای ایجاد حاکمیت الهی، سخت‌ترین بلاها را به جان خرید و امروز ما باید ادامه دهنده راه ایشان باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین دمی زاده در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: اسلام هراسی که غرب ایجاد کرده و بدنبال ترویج آن است نماد دورویی غرب است چرا که از یک سو شعار حقوق بشر هم سر می‌دهند.

وی تصریح کرد: در چند روز اخیر دولت فرانسه در یک اقدام ضد بشری، دانش آموزان محجبه را از درس خواندن منع کرد.

امام جمعه موقت بستک در پایان گفت: متاسفانه با تبلیغات گسترده دشمن، گاها می‌بینیم که بعضی خانم‌های جوان درگیر این فضای غبارآلود شده و بدحجاب و بدپوشش هستند. از مسئولین زیربط می‌خواهم که فکری برای بی‌حجابی بشود وگرنه گریبان همه را خواهد گرفت. مردم ایران مردم بافرهنگی هستند و با بی‌حجابی و بی‌عفتی مخالفند. عموم مردم حجاب را باعث امنیت روانی جامعه می‌دانند.

انتهای پیام/