در مراسم پیاده روی اربعین حسینی در جناح عنوان شد:

اربعین یک حرکت قدرتمند سیاسی در برابر جبهه منفور استکبار جهانی است

مراسم پیاده روی اربعین حسینی در جمع شیفتگان و عاشقان امام حسین (ع) در جناح برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی دمی زاده سخنران ویژه مراسم پیاده روی اربعین حسینی در جمع شیفتگان و عاشقان امام حسین (ع) در جناح گفت: امروز به برکت خون پاک حسین بن علی (ع) تمام محبین و عاشقان سیدالشهدا، قدم هایی استوار در مسیر حق علیه باطل برمیدارند و محبت قلبی خودشان را به ساحت نورانی خاندان رسالت اعلام می کنند.

وی افزود: امروز اگر می بینیم در شهرستان بستک برادران اهل سنت و شیعه در کنار هم برای یک هدف واحد حرکت می کنند مصداق حقیقی «حُبُ الحُسِینْ یَجْمَعُنا» هستند.

حجت الاسلام والمسلمین دمی زاده عنوان کرد: در دنیا هیچ حرکتی را پیدا نخواهید کرد که بزرگترین اجتماع انسانی را با این کیفیت و کمیت شکل بدهد.اربعین بزرگترین اجتماع بشری است و ما هم با تاسی و تبعیت از آن حرکت نورانی، در پیاده روی اربعین مشتاقانه به یاد مظلومیت فرزند پیامبرمان قدم برمیداریم.

وی تصریح کرد: نباید از کنار مسئله اربعین بی‌تفاوت عبور کنیم چرا که اربعین یک حرکت قدرتمند سیاسی در برابر جبهه منفور استکبار جهانی است.در دنیای متمدن امروز که شرق و غرب عالم ادعای تمدن دارند باید فهمید که همراه نبودن با مکتب حسین بن علی (ع) اوج عقب ماندگی است.

سخنران ویژه مراسم پیاده روی اربعین حسینی اظهار داشت: بدون شک آنچه از تمدن نوین اسلامی که مدنظر رهبر معظم انقلاب است همین حرکت پرحرارت پیاده روی اربعین حسینی است.امروز به خوبی فریاد «هیهات من الذله» را از حلقوم تمامی آزادیخواهان جهان در خیل عظیم عاشقان ثارالله می شنویم که پایه های کاخ ظلم و استکبار، آن جرثومه فساد را به لرزه انداخته است.

وی خاطرنشان کرد: وحشت استکبار جهانی و بزرگترین قلدرهای جهان از حرکت هایی مثل پیاده روی اربعین است.وحشت آنها از شخصیت حکیم و شجاع مثل مقام معظم رهبری است.مکتب سیدالشهدا (ع) به ما یاد می دهد در برابر مستکبران، ادبیات ملتمسانه جواب نمی دهد و این قدرت و صلابت را باید از حسین (ع) آموخت.

حجت الاسلام والمسلمین دمی زاده تاکید کرد: ملت متحد در برابر هر تهدیدی پیروز است.کجای عالم اینگونه اتحاد و همبستگی را سراغ دارید.وعده صادق امام خمینی (ره) محقق شده است که فرمود: بسیج مستضعفین جهانی تشکیل خواهد شد نه از شیعه و سنی بلکه از تمام عالم.

انتهای پیام/