فرماندار بستک خبر داد:

افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه مهم عمرانی در سفر استاندار هرمزگان به شهرستان بستک

محمد جلالی گفت: مهندس دوستی از صبح فردا سه شنبه با حضور در شهرستان بستک علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی از برخی پروژه‌های در دست اجرا در شهرستان بستک نیز بازدید خواهند کرد.

به گزارش بستک نیوز، محمد جلالی فرماندار بستک در خصوص سفر استاندار هرمزگان به شهرستان بستک گفت: مهندس دوستی از صبح فردا سه شنبه با حضور در شهرستان بستک علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی از برخی پروژه‌های در دست اجرا در شهرستان بستک نیز بازدید خواهند کرد.

وی افزود: فردا با حضور استاندار هرمزگان پروژه گاز آل کندی، پروژه‌های متمرکز بسته هدیه دولت در حوزه روستایی و دهیاری‌ها، پروژه‌های مشارکتی بنیاد مسکن و دهیاری‌ها، یک واحد مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای، فاز ۲ محور فرامرزان حدفاصل جناح تا کمشک قطعه دوم، پروژه‌های متمرکز برق افتتاح خواهد شد.

همچنین کلنگ ۴ کیلومتر باقی مانده محور بستک – بندرعباس حدفاصل چهارراه چاه بنارد تا دهنگ، باند دوم و بهسازی محور بستک – لار حدفاصل فتویه تا گردنه پاسخند، خط انتقال آب از جناح تا بستک، خط انتقال برق به خطوط انتقال آب از چارک به شهرستان بستک و مخزن هزار مترمکعبی در مسیر خط انتقال آب محرم از بندرچارک به جناح به زمین زده خواهد شد.

گفتنی است استاندار هرمزگان قرار است پس از اجرای برنامه‌هایش در بستک، به شهرستان بندرلنگه سفر کند.

انتهای پیام/