افتتاح ۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۳ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان در بخش مرکزی شهرستان بستک

در چهارمین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بستک ۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۳ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان در بخش مرکزی مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش بستک نیوز، فرماندار شهرستان بستک در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی بخش مرکزی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از افتتاح متمرکز پروژه آسفالت حفاظتی اسلاری سیل به طول ۴۳ کیلومتر با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان خبر داد.

فرماندار بستک بیان داشت: پروژه بهسازی معابر روستای آل کندی به طول ۲۸۰۰ متر مربع و اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: سازه آبخیزداری روستای دهتل با ۳۵۰ هزار متر مکعب ظرفیت ذخیره آب و اعتبار ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و همچنین پارک محله‌ای روستای چاهبنارد با اعتبار ۲۹۰ میلیون تومان از دیگر پروژه‌هایی بود که مورد بهره برداری قرار گرفت و تقدیم مردم شریف بخش مرکزی شهرستان بستک شد.

لازم به ذکر است در این روز فرماندار به همراه نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با حضور در روستای دهتل با خانواده معظم شهید فلکنازی دیدار نمودند.

انتهای پیام/