راحیل، مهرآفرینی با قلبی به وسعت آسمان /دختری روستا زاده، موسس کمپین «مهرراحیل» که حامل پیام تلاش، کوشش و خودباوریست

راحیل حسین زاده متولد ۱۳۷۶ از روستای چاهدسدان منطقه گوده از توابع شهرستان بستک دختری با سن کم اما اندیشه‌ای بزرگ وزیبا، از کار آفرینان موفق که با راه اندازی کارگاه کیک پزی وآموزش آن به هنرجویان درفضای مجازی اکنون به عنوان یکی از نیک اندیشان منطقه شناخته می‌شود.

به گزارش بستک نیوز، راحیل حسین زاده متولد ۱۳۷۶ از روستای چاهدسدان منطقه گوده از توابع شهرستان بستک دختری با سن کم اما اندیشه‌ای بزرگ وزیبا، از کار آفرینان موفق که با راه اندازی کارگاه کیک پزی وآموزش آن به هنرجویان درفضای مجازی اکنون به عنوان یکی از نیک اندیشان منطقه شناخته می‌شود.

او از تاریخ ۱۴۰۱/۱/۳ به عنوان دختری مسئول و مهر آفرین پا به عرصه‌ی فعالیتهای اجتماعی گذاشت.

فعالیتهایی چون کمک به کودکان سیل زده بیرم وزلزله زده‌ی سایه خوش، او توانسته تاکنون با کمک خیرین ودیگر دوستان همراهش درجهت کمک به معلولین از خرید ویلچر تا وسایل زندگی، برگزاری مراسم ازدواج وتهیه‌ی وسایل اولیه زندگی برای پسر جوانی که به گفته‌ی خود او از جانب خانواده طرد شده بود، کمک به بیماران و تهیه‌ی دارو برای آنان، تهیه وسایل و لوازم التحریر برای کودکان نیازمند وتهیه وسایل سرمایشی وگرمایشی منشاء خدمات موثری باشد.

درحال حاضر راحیل مشغول ساخت خانه‌ای با تمام امکانات زندگی ورفاهی برای دختر بچه‌ای یتیم است که به همراه مادر دراتاقی متروکه زندگی می‌کند.

راحیل کمک‌های خانواده بخصوص صبوری مادر وهمراهی پدر، دلگرمی وتشویق دوستان وپاکی وصداقت خود را رمز موفقیتش می‌داند. او کار خود را فردی اما با همدلی فالوورهایش از طریق فضای مجازی معرفی می‌کند وبرای جوانان پیام تلاش وکوشش وخودباوری دارد.

مشکلات را به عنوان یک چالش می‌بیند ومعتقداست که برای موفقیت درهرکاری باید با چالش‌های آن مواجه شد وتنها چیزی که افق دیدگاه اوست دستیابی به اهداف و آرزوهایش است.

کمپین مهر راحیل، کمپین کفیلان که سرپرستی یتیمان را برعهده میگیرد وکمپین حامیان مهر راحیل از کمپین‌های حمایتی است که او راه اندازی کرده است.

او به عنوان یک بانوی ایرانی وفعال اجتماعی از مسئولین تقاضا دارد که به خانم‌های سرپرست خانوار توجه ویژه داشته باشند وهمچنین برای بهتر کردن زیر ساخت‌های روستایی برنامه‌ها وطرح‌های خوبی ارائه دهند و عملی کنند.

انتهای پیام/