امام جمعه موقت بستک:

اوج افتخار یک مسئول نوکری مردم است / آغاز هفته دولت فرصتی است برای خدمت مضاعف به مردم

امام جمعه موقت بستک گفت: مسئول جامعه اسلامی باید برخوردش به گونه‌ای باشد که مردم را به دین ترغیب کند نه اینکه باعث دوری مردم از دین و ایمان شود.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی دمی زاده امام جمعه موقت بستک در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به سخنانی از حضرت علی (ع) گفت: عمل حاکمان جامعه اسلامی اگر همراه با عدالت باشد مردم هم از احکام دین تبعیت می‌کنند.

وی افزود: سیاستمدار واقعی کسی است که رفتار او رفتار باعدالتی است و این شیوه حکومتداری علی (ع) بوده که بالاترین الگو برای زمامداران حکومت‌های اسلامی است.

امام جمعه موقت بستک اظهار داشت: اگر به همه مردم با یک دید نگاه کنیم رفتار ما عادلانه است اما اگر رفتار ما با دوستان و آشنایانمان فرق کند و کار آن‌ها زودتر از دیگران انجام بشود رفتار ناعادلانه است.

وی با اعلام اینکه اوج افتخار یک مسئول نوکری مردم است خاطرنشان کرد: مسئول جامعه اسلامی باید برخوردش به گونه‌ای باشد که مردم را به دین ترغیب کند نه اینکه باعث دوری مردم از دین و ایمان شود. مسئولی که مردمی نباشد، درد مردم را متوجه نشود و همنشین محرومین نباشد در محضر پروردگار باید پاسخگو باشد.

حجت الاسلام والمسلمین دمی زاده در ابتدای خطبه دوم با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خطاب به مسئولین گفت: هفته دولت فرصت بسیار مناسبی برای بیان عملکرد دولت در خدمت‌رسانی است. در این بین عده‌ای بدنبال سیاه نمایی هستند تا خدماتی که دولت انجام داده را با تبلیغات سوء محو کنند.

وی تاکید کرد: آغاز هفته دولت فرصتی است برای خدمت مضاعف به مردم. مسئولین ادارات باید وقت بگذارند و تبیین کنند تا در این فضای غبارآلودی که دشمن ایجاد کرده، عملکردها به بهترین نحو بیان شود.

انتهای پیام/