در خطبه‌های نماز جمعه بستک عنوان شد:

وقتی دشمن آمادگی و توانایی ما را ببیند حساب کار دستش می‌آید

امام جمعه موقت شهرستان بستک گفت: دشمن وقتی ضعف و انفعال ما را ببیند ترغیب به حمله می‌شود و ممکن است ما را زمین‌گیر کند ولی وقتی آمادگی و توانایی ما را ببیند حساب کار دستش می‌آید.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی دمی زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: در جوامع بشری روز به روز شاهد گرفتاری بیشتری هستیم و در این حال، انسان متقی صبر پیشه می‌کند تا به رتبه‌ای برسد که دل بستگی و دنیادوستی را قطع کند.

وی افزود: بدون مصیبت و گرفتاری، همه ما بندگان خوبی هستیم اما همزمان با گرفتاری و بلاست که انسان حقیقت باطنی خود را نمایان می‌کند.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با کارکنان و خانواده‌های ناوگروه ۸۶ ارتش گفت: دشمن وقتی ضعف و انفعال ما را ببیند ترغیب به حمله می‌شود و ممکن است ما را زمین‌گیر کند ولی وقتی آمادگی و توانایی ما را ببیند حساب کار دستش می‌آید.

وی تاکید کرد: این روزها شاهد حرکت نیروهای آبی و خاکی آمریکا در منطقه هستیم. همه می‌دانند که آمریکا در مقابل ملت ایران هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و اگر کوچکترین حرکتی از آن‌ها سر بزند قطعا با جواب محکم جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/