امام جمعه موقت شهرستان بستک

با اعمال خلاف اخلاق برخی از افراد مسئول در شهرستان بستک جایگاه شخصیت‌های دینی، مذهبی و سیاسی شکسته نخواهد شد

امام جمعه موقت شهرستان بستک گفت: امروز مسئولین جامعه ما که در هر پستی قرار دارند، نماینده‌ای از حکومت اسلامی هستند، باید حواسشان را جمع کنند و اخلاق و رفتارشان همراه با عدالت باشد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی دمی زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر خم گفت: وقتی به زندگی حضرت علی (ع) می‌نگریم میبینیم که ایشان تا چه حد بر روی عدالت حساس بوده اند.

امام جمعه موقت شهرستان بستک ادامه داد: یکی از برنامه‌های اسلامی حضرت علی (ع) در دوره حکومتداری قراردادن نیروهای شایسته کارآمد و صالح بر سر پست‌ها و مناصب بود، امروز مسئولین شهرستان، استان و کشور ما نیز باید برای انتخابهایشان شاخصه‌های دینداری، عدالت و مردمداری را سرلوحه خود قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین دمی زاده افزود: امروز مسئولین جامعه ما که در هر پستی قرار دارند، نماینده‌ای از حکومت اسلامی هستند، باید حواسشان را جمع کنند و اخلاق و رفتارشان همراه با عدالت باشد.

وی اضافه کرد: دولت انقلابی دقت کند در سطوح مختلف مدیریتی، افرادی که در پست‌ها و مناصب قرار می‌گیرند طوری رفتار نکنند تا مردم نسبت به دین و نظام بدبین شوند.

امام جمعه موقت شهرستان بستک با بیان اینکه همواره شهرستان بستک را در استان هرمزگان به پیشانی فرهنگ و ادب می‌شناسند افزود: با اعمال خلاف اخلاق بعضی از افراد مسئول در شهرستان بستک جایگاه شخصیت‌های دینی، مذهبی و سیاسی شکسته نشده و شکسته نمی‌شود.

وی افزود: از مسئولین امر درخواست دارم که در خصوص رفتار برخی از افراد که یا از روی جهالت و یا از روی عداوت مطالبی را بیان می‌کنند تا پایه اتحاد و مودت مردم را بهم بریزند ورود کنند زیرا دولت ما دولت مردمی و انقلابی است و برای مجاهدت روی کار آمده است لذا توقعی که در سطوح مختلف از این دولت مردان می‌رود بیشتر است.

انتهای پیام/