پل ورودی کوخرد تا پایان هفته بازگشایی می‌شود

دهیار کوخرد گفت: پس از بارش‌های سنگین و سیل‌آسا در دی‌ماه ۹۸، پل ورودی کوخرد دچار آسیب جدی شد و نیمی از پل را آب رودخانه فصلی با خود برد.

به گزارش بستک نیوز، عمران بارکار دهیار کوخرد طی گفتگویی در این خصوص اظهار داشت: در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ پروژه ساخت این پل آغاز به کار کرد و حالا پس از گذشت ۹ ماه، عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و تا اواخر هفته بازگشایی خواهد شد.

وی افزود: هزینه ساخت پل ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شد که ۳ میلیارد آن از محل اعتبارات در اختیار نماینده و ۲ و نیم میلیارد از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوده است.

دهیار کوخرد در ادامه به اقدامات انجام شده توسط دهیاری جهت تسریع در روند احداث پل اشاره کرد و گفت: هماهنگی با اداره برق و اقدام جهت جابجایی کابل فشار قوی از محدوده پروژه ساخت پل، حفاری مسیر فیبر نوری و کابل شرکت مخابرات، بازسازی حوضچه مخابرات، هماهنگی با شرکت زیرساخت جهت جابجایی فیبرهای نوری، نصب علائم و چراغ چشمک زن خورشیدی، روشنایی مسیر انحرافی و خاکبرداری از دهانه پل از جمله اقدامات دهیاری کوخرد است.

عمران بارکار در پایان از طرف دهیاری، شورای اسلامی و امام جمعه کوخرد از احمد جباری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

انتهای پیام/