کشف بیش از ۱۵۲ هزار نخ سیگار قاچاق و ۴۰۰ پاکت تنباکو از خودرویی که پلاک آن مخدوش شده بود

فرمانده انتظامی شهرستان بستک از کشف بیش از ۱۵۲ هزار نخ سیگار و ۴۰۰ پاکت تنباکو قاچاق طی یک عملیات پلیسی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بستک نیوز، سرهنگ عبدالرحیم دهقان فرمانده انتظامی شهرستان بستک در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران انتظامی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد انتقال یک محموله سیگار قاچاق در محورهای مواصلاتی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با تشکیل اکیپی به محل اعزام و حین گشت‌زنی در شب در یکی از محورهای مواصلاتی فرعی شهرستان به یک دستگاه پژو پلاک مخدوش مشکوک و دستور ایست را صادر نمودند که راننده خودرو پس از تعقیب و گریز با استفاده از تاریکی شب، خودرو را رها و به سمت جاده‌های خاکی و کوهستانی متواری شد.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودور مذکور ۷ هزار و ۶۴۰ پاکت معادل ۱۵۲ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق و ۴۰۰ پاکت تنباکو به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی بستک با اشاره به اینکه تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری عوامل قاچاق این محموله ادامه دارد از عموم شهروندان خواست تا در صورت آگاهی و اطلاع از هرگونه فعالیت قاچاقچیان از طریق تماس به موقع با ۱۱۰، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنند.

انتهای پیام/