بسیجیان با امیدآفرینی به مردم خدمت می‌کنند

به گزارش بستک نیوز، مراسم گرامیداشت سوم خرداد و سالروز آزادسازی فتح خرمشهر با حضور سردار ترابی یادگار هشت سال دفاع مقدس در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک برگزار شد. در این مراسم سرهنگ حجت شعبانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک، شعار محوری سوم خرداد امسال را «ما متحدیم» عنوان کرد و گفت: […]

به گزارش بستک نیوز، مراسم گرامیداشت سوم خرداد و سالروز آزادسازی فتح خرمشهر با حضور سردار ترابی یادگار هشت سال دفاع مقدس در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ حجت شعبانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک، شعار محوری سوم خرداد امسال را «ما متحدیم» عنوان کرد و گفت: فتح خرمشهر نمادی از مقاومت و ایثار بود و در تاریخ کشور ما نیز ثبت شد. اگر حرکتی شکل گرفت با یاری خداوند و عزم رزمندگان بود که این مهم صورت گرفت.

وی افزود: کار انقلاب با کار جهادی شکل می‌گیرد. روحیه و اخلاص بسیجیان مثال زدنی است و با بهترین امیدآفرینی به مردم خدمت خواهند کرد.

سرهنگ شعبانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: جهادگران شهرستان بستک فعالیت بسیار خوبی در خوزستان، جاسک و کرمانشاه داشتند. حتی در زلزله سایه خوش نیز هنوز در حال فعالیت هستند. میزهای خدمت جهادی هم در دورترین نقاط شهرستان برگزار می‌شود و بنا به نیاز آن منطقه کارهای خیرخواهانه‌ای انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: مسئولین شهرستان را به همراه خود به روستاهای دورافتاده و صعب العبور می‌بریم تا منطقه را ببینند و با مردم دیدار بیشتری داشته باشند که قطعا در تصمیم‌گیری‌ها موثر خواهد بود.

انتهای پیام/