تزریق گاز به ۴ روستا در شهرستان بستک

رییس اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان از تزریق گاز به چهار روستا در شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش بستک نیوز، ابراهیم صفری رییس اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان از تزریق گاز و گازرسانی به چهار روستای تدرویه، آل کندی، دهنگ و بیگلرآباد با جمعیتی بالغ بر ۱۴۷۱ خانوار در اسفندماه سال جاری خبر داد.

وی افزود: در این پروژه ۵۰ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه، ۱۳۹۶ انشعاب گاز و یک ایستگاه ۱۰ هزار متر مکعب تقلیل فشار CGS/TBS نصب شده و با اتمام این پروژه، هم اکنون بیش از ۱۴۷۱ خانوار می‌توانند از این نعمت خدادادی استفاده کنند.

رییس اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان بیان کرد: مردمان این چهار روستا جهت اخذ اشتراک گاز  می توانند پس از انتخاب مجری و لوله‌کشی گاز منزل خود به نزدیک ترین دفاتر پیشخوان محل زندگیشان مراجعه کنند تا بتوانند به عنوان مشترک گاز، از این سوخت پاک استفاده کنند و در صورت هرگونه مشکل درخصوص گازرسانی (نشتی گاز، قطع گاز و …) می توانند با شماره امداد گاز ۱۹۴ که به صورت شبانه روزی پاسخگوی کلیه مشترکین گاز است تماس حاصل نمایند.

گفتنی است تسهیلات لوله کشی گاز نیز برای متقاضیان به میزان یکصد میلیون ریال در نظر گرفته شده که می توانند پس از انتخاب مجری لوله کشی، به اداره گاز شهرستان بستک مراجعه نمایند.

انتهای پیام/