پروژه ساخت دبستان سه کلاسه روستای کاشونی منطقه جناح پس از ۴ سال وقفه مجددا آغاز به کار کرد

رئیس اداره آموزش و پروش جناح گفت: عملیات اجرایی این پروژه از محل اعتبار ماده ۱۸۰ استانی شروع شده بود که به مدت ۴ سال نیمه کاره متوقف و دانش آموزان روستا از داشتن فضای آموزشی مناسب محروم بوده اند.

به گزارش بستک نیوز، مسعود فقیهی رییس اداره آموزش و پرورش جناح ضمن بازدید از روند ساخت دبستان ۳ کلاسه اسماعیلی روستای کاشونی ابراز داشت: با پیگیری های مجموعه اداره آموزش و پرورش منطقه، حمایت های مهندس جباری نماینده غرب هرمزگان، رایزنی های اثربخش قویدل مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان و مساعدت های سید فخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، پروژه ساخت دبستان ۳ کلاسه روستای کاشونی که بیش از ۴ سال متوقف شده بود مجددا آغاز شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه از محل اعتبار ماده ۱۸۰ استانی شروع شده بود که به مدت ۴ سال نیمه کاره متوقف و دانش آموزان روستا از داشتن فضای آموزشی مناسب محروم بوده اند که با آغاز مجدد ساخت آن، بارقه های امید در دل دانش آموزان روشن گردیده است.

مسعود فقیهی ضمن تشکر و قدردانی از مساعدت های خیرین و نیک اندیشانی که در امر مدرسه سازی و توسعه فضای آموزشی این منطقه سهم بسزایی داشته اند اظهار داشت: در منطقه جناح چند پروژه آموزشی نیمه تمام وجود دارد که با توجه به افزایش آمار دانش آموزی و کمبود کلاسهای درس و همچنین فرسودگی برخی مدارس، بهره برداری از این پروژه ها ضرورت دارد.

رییس اداره آموزش و پرورش جناح ابراز امیدواری کرد: با همکاری خیرین بزرگوار و همچنین اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هر چه زودتر شاهد بهره برداری از ‌این پروژه نیمه تمام باشیم تا دانش آموزان از فضای آموزشی استاندارد بهره مند گردند.

وی در پایان گفت: امیدواریم روند احداث پروژه دبستان اسماعیلی کاشونی با همت مسئولین تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری رسد.

انتهای پیام: