اعطای تسهیلات بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان‌های بستک و بندرلنگه / تسهیلات ۲۵۰ میلیونی برای مناطق زلزله زده بخش کوخردهرنگ قابل پرداخت است

رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بستک گفت: تسهیلات بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان‌های بستک و بندرلنگه پس از تامین اعتبارات لازم به مرحله پرداخت رسیده است.

به گزارش بستک نیوز، سعید میری رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بستک در گفتگو با بستک نیوز گفت: پس از پیگیریهای نماینده غرب هرمزگان و مدیرکل بنیاد مسکن استان هرمزگان، تسهیلات بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان‌های بستک و بندرلنگه پس از تامین اعتبارات لازم به مرحله پرداخت رسیده است.

رییس بنیاد مسکن بستک گفت: مبلغ ۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تخصیص یافته در قالب وام‌های بازسازی که به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۵ درصد بعلاوه تسهیلات بلاعوض به مبلغ ۵۰ میلیون تومان، برای ۱۵۰ واحد مسکونی در مناطق زلزله زده بخش کوخردهرنگ شهرستان بستک در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: مبلغ ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از این مبلغ تخصیص یافته با سود پنج درصد و ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به جهت تعمیر طبق دستورالعمل به منظور مساعدت و جبران قسمتی از خسران زلزله به منازل مسکونی شهرستان بستک که متاثر از زلزله اخیر بوده‌اند اعطا شده است.

انتهای پیام/