فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد:

کشف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان بستک

سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم تریاک طی دو عملیات همزمان در شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش بستک نیوز، سردار جعفری بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان بستک در ادامه طرح مقابله با قاچاق مواد مخدر و مبارزه با سوداگران مرگ از انتقال یک محموله مواد مخدر از طریق محورهای مواصلاتی و فرعی مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران با تشکیل اکیپی به محل اعزام و حین گشت‌زنی هدفمند به چهار دستگاه خودروی سواری مشکوک و دستور توقف دادند که رانندگان خودروها بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشدار دهنده اقدام به فرار کردند.

سردار جعفری اظهار داشت: پس از تعقیب و گریز، خودروها متوقف و در بازرسی از دو خودرو ۵۰۰ کیلو تریاک، یک قبضه سلاح کلت کمری با دو خشاب و تعداد ۴۱ عدد فشنگ مربوطه، یک دستگاه بی‌سیم و همچنین دو حلقه وافور کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در این عملیات ۴ قاچاقچی مواد مخدر و سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: در سایه اقدامات اطلاعاتی پلیس، سوداگران مرگ از انتقال و توزیع این محموله افیونی ناکام ماندند و از عموم شهروندان انتظار داریم در صورت اطلاع از هرگونه توزیع و قاچاق مواد مخدر در حد خرد و کلان، بلافاصله از طریق سامانه تلفنی ۱۲۸ ستاد خبری مبارزه با مواد مخدر به پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام/