کسب رتبه برتر فرمانداری بستک در ارزیابی عملکرد سالیانه فرمانداران در هرمزگان

بر اساس ارزیابی صورت گرفته از سوی مجموعه استانداری و وزارت کشور، فرمانداری بستک توانست رتبه برتر را در بین فرماندارهای استان هرمزگان کسب کند.

به گزارش بستک نیوز، این ارزیابی سالیانه و به صورت سراسری و از طریق سامانه تسما توسط وزارت کشور صورت می‌پذیرد که فرمانداری بستک با برنامه ریزی و تعیین استراتژی‌های مناسب عملکردی، توانست به تفکیک محور و شاخص ارزیابی، رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

حضور ولی بستان، مدیری جوان و توانمند با برنامه ریزی دقیق و نگاهی پیشرفت گرایانه، توجه به مشکلات مردم و پیگیری آن‌ها و همچنین تعامل مناسب با همه آحاد مردم در کسب این مقام تاثیر پر رنگی داشته است.

استاندار هرمزگان باید به این امر واقف باشد استفاده و حمایت از مدیران جوان و با انگیزه، بدون نگاه سیاسی و تمایل یک طرفه به گروه خاصی می‌تواند زمینه رشد و توسعه مناطق کمتر توسعه یافته همچون بستک را فراهم کند! نگاهی که در سالهای گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

توقع مردم، نخبگان، علما و همه آحاد مردم از نماینده دولت در هرمزگان حمایت تمام قد از این فرزند برومند شهرستان بستک است تا همچون گذشته بتواند با امید و انگیزه در مسیر توسعه و آبادانی این شهرستان تلاش کند.

انتهای پیام/