راه شهیدان رجایی و باهنر سرلوحه اهداف و برنامه‌های مسئولین قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بستک گفت: راه و اندیشه شهیدان رجایی و باهنر سرلوحه اهداف و برنامه‌های مسئولین دستگاه‌های اجرایی در خدمتگزاری هرچه بهتر به مردم قرار گیرد.

به گزارش بستک نیوز، اکبر احمدی دولخانی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی گرامیداشت هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: هفته دولت یادآور خاطره شهدای دولت بوده و انتظار داریم راه و اندیشه این شهدا سرلوحه اهداف و برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی در خدمتگزاری هرچه بهتر به مردم قرار گیرد.

وی افزود: هفته دولت فرصت بسیار مغتنم و مناسبی است تا دستگاه‌های اجرایی بعنوان نمایندگان دولت خدمات و عملکرد خود، نظام و دولت را از طریق رسانه‌ها به سمع و نظر مردم برسانند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بستک با تاکید بر اینکه مردم بزرگترین سرمایه نظام اسلامی به شمار می‌روند گفت: بایستی در هفته دولت فضای امید و نشاط را به مردم و جامعه تزریق نموده و برنامه‌های این هفته با رویکرد اجتماعی و مردم محور در سطح شهر و روستاها برگزار شود و به گونه‌ای برنامه‌ریزی نماییم که مردم عملکرد و خدمات دولت را بصورت ملموس مشاهده نمایند.

در این جلسه عبدالله بورنگی بعنوان مسئول ستاد گرامیداشت هفته دولت معرفی شد.

انتهای پیام/