کودکان روستای خلوص در آغوش مربیان کانون مهربانی بستک

مربیان کانون مهربانی بستک با یک سبد از فعالیت های خلاقانه و کتاب محور به دیدار کودکان روستای خلوص رفتند. به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، بار دیگر مربیان کانون مهربانی با دستان پر مهر خود، دست کودکان روستای خلوص یکی از روستاهای توابع شهرستان بستک را گرفتند. زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری کودکان […]

مربیان کانون مهربانی بستک با یک سبد از فعالیت های خلاقانه و کتاب محور به دیدار کودکان روستای خلوص رفتند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، بار دیگر مربیان کانون مهربانی با دستان پر مهر خود، دست کودکان روستای خلوص یکی از روستاهای توابع شهرستان بستک را گرفتند.

زهرا رحمانی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بستک طی گفتگویی اظهار داشت: هدف از برگزاری برنامه ها در روستا، برگزاری عدالت اجتماعی بین دانش آموزان شهرستان است که علیرغم کمبود امکانات و سختی های موجود، مربیان کانون عزم خود را جزم نموده اند که بچه های روستا نیز از خدمات کانون بهره ببرند.

وی افزود: در این بازدید که با همکاری هلال احمر صورت گرفت کودکان روستای خلوص با خدمات امداد و نجات نیز آشنا شدند و اجرای مانور تخلیه اضطراری و پناه گیری در هنگام زلزله برای آنها توسط کارشناس هلال احمر انجام شد.

رحمانی در ادامه از اجرای برنامه های مربیان کانون برای کودکان روستا خبر داد و گفت: برنامه هایی همچون معرفی کانون، کتابخوانی، قصه گویی، معرفی شهدای کربلا و واقعه عاشورا، جمله سازی با کلمه “کودکان تشنه اند” صورت گرفت و در پایان با مسابقه بادکنک های عاشورایی با آرزوی اینکه هیچ کودکی در دنیا تشنه محبت، سلامت، شادی، عشق و … نباشد بادکنک های خود را در آسمان آبی پرواز دادند.

kholos-1

kholos-2

kholos-3

انتهای پیام / ش.ز