تاکید بر صرفه‌جویی در مصرف آب و تقدیر از مجموعه آبفا و دادگستری شهرستان بستک

امام جمعه بستک گفت: هزینه مادی و معنوی زیادی دارد تا یک معتاد به جامعه برگردد. مواد مخدر جامعه را تهدید می‌کند و خطری است که بیخ گوش جوانان است.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: بعضی خانواده‌ها با اینکه اطلاعات دارند اما انگار خوابند و متوجه فرزند نوجوان خود نیستند. معاشرتِ فرزند را نادیده می‌گیرند و نوجوان نیز تحت تاثیر دوستان خود است.

امام جمعه شهرستان بستک در ادامه اظهار داشت: در اوایل انقلاب، معاندین نظام سعی کردند تا شخصیت‌های طراز اول انقلاب را از بین ببرند و فکر می‌کردند با ترور شخصیت‌ها می‌توانند کمر انقلاب را خم کنند اما کور خواندند.

وی همچنین ضمن تشکر و قدردانی از رییس و مجموعه دادگستری شهرستان بستک گفت: مسئله عدالت از مسائل مهمی است که مردم انتظار دارند در دستگاه قضا اتفاق بیفتد.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در ادامه با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب، از خانواده‌ها خواست تا جایی که می‌توانند در استفاده از آب صرفه جویی کنند.

وی ضمن تشکر از مدیریت و مجموعه آبفا در شهرستان بستک گفت: به شدت با کمبود آب مواجهیم و باید در مصارف خود دقت لازم را داشته باشیم تا در این گرمای هوا، با قطعی آب مواجه نشویم.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به موسم حج بیان داشت: حج بزرگترین همایش جهان اسلام است که فرصتی بی‌نظیر برای تقویت اتحاد مسلمان است.

وی همچنین به سالگرد شروع به کار دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: گرانی‌ها، قشر حقوق‌بگیر را تحت فشار قرار داده اما اگر در مورد روند کلی اقتصاد یک تحلیل منصفانه داشته باشیم باید بگویم که خدمات دیگر دولت زیر سایه گرانی‌ها مانده و آن را بی‌اثر کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در پایان گفت: باید ضعف‌ها و قوت‌ها را دید اما برای گرانی‌ها به فکر باشید و بار سنگین آن را از دوش مردم بردارید.

در ادامه محمدرضا قلندری رییس حوزه قضایی شهرستان بستک به مناسبت هفته قوه قضاییه در سخنانی به ارائه گزارش عملکرد حوزه قضایی بستک در سال ۱۴۰۰ پرداخت و گفت: درصد بالای پرونده‌ها منجر به صلح و سازش شده که جا دارد از کارکنان در مجموعه دادگستری شهرستان و شورای حل اختلاف تشکر داشته باشم.

انتهای پیام/