حضرت امام (ره) به هدف و راهش ایمان داشت / مردم ما گول ظاهرسازی رسانه‌های غرب را نمی‌خوردند

مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در شهر جناح با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در این مراسم اظهار داشت: حضرت امام (ره) شخصیتی کاریزماتیک داشت و ساده زیست بود.

وی افزود: تسلط آمریکا بر ایران باعث شده بود تا مردم در صحنه حضور نداشته باشند اما با حضور امام (ره)، به حکومت طاغوت پایان داده شد و امروزه مردم با افتخار در تمام صحنه‌ها حضور فعال دارند.

بستان بیان داشت: حضرت امام (ره) به هدف و راهش ایمان داشت. سرآغاز حرکتی که در بهمن ۵۷ توسط امام (ره) به پیروزی رسید قیام خونین ۱۵ خرداد بود.

نماینده عالی دولت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: وظیفه همه ماست که نام و یاد امام (ره) را زنده نگه داریم و تعالیمی که ایشان در جامعه پیاده کردند را ادامه بدهیم. امیدوارم سربازانی لایق برای حضرت امام (ره) باشیم.

وی در پایان سخنانش از همراهی مردم و مسئولین در برنامه کاروان زیر سایه خورشید تشکر کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسین قائدی گفت: انقلاب سیاسی-اجتماعی ایران با ایده‌ها و تفکر اسلام ناب توسط حضرت امام (ره) رقم خورد.

وی افزود: دلیل اینکه دشمن نتوانست علیه این نظام مقدس به آرزوهای خود برسد حضور طبقات مختلف مردمی در میدان بود.

امام جمعه شهرستان بستک اظهار داشت: در حال حاضر جنگ در ایران، جنگ اقتصادی است. دشمنان فهمیده‌اند که با جنگ فیزیکی حریف ملت ما نمی‌شوند. در جنگ اقتصادی نیز به فضل الهی، پیروز میدان ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: دشمن میداند که ایران اسلامی کشوری عقب افتاده نیست و امروزه در سیستم هسته ای، نظامی، نانو، پزشکی و … جزء برترین‌های دنیا هستیم و بهترین امکانات را در اختیار داریم.

حجت الاسلام والمسین قائدی خاطرنشان کرد: فضای مجازی بی‌در و پیکر که به دست مغرضین افتاده، جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال می‌برد، اما مردم ما دارای درک و فهم سیاسی بالایی هستند و گول ظاهرسازی رسانه‌های غرب را نمی‌خوردند.

وی در پایان از تلاش‌های شیخ عبدالله انصاری در برنامه حضور کاروان زیر سایه خورشید تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/