از محکوم کردن فیلم عنکبوت مقدس تا اقتدار دریایی ایران با توقیف نفتکش‌های یونانی / ایران اسلامی، ایران ۵۰ سال قبل نیست

امام جمعه شهرستان بستک گفت: ایران اسلامی با تمام سنگ اندازی‌ها، مقتدر و با افتخار ایستاده و این راه را ادامه خواهد داد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی در خطبه‌های نماز جمعه ضمن برشمردن ویژگی‌های اهل ایمان، تبریک دهه کرامت و روز دختر اظهار داشت: افتخار حضور کاروان زیر سایه خورشید و خادمین حرم مطهر امام رضا (ع) را در شهرستان بستک داریم.

وی افزود: برنامه‌های متنوعی در نقاط مختلف شهرستان در نظر گرفته شده تا مردم از حضور کاروان زیر سایه خورشید بهره‌مند شوند.

امام جمعه شهرستان بستک در خطبه دوم گفت: چند سال متوالی در کشور یمن جنگ است ولی صدای هیچ کشوری درنیامد و کسی فریاد یمنی‌ها را نشنید اما اگر کوچکترین اتفاقی در کشورهای اروپایی رخ بدهد تمام رسانه‌های دنیا به آن می‌پردازند.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی با تمام سنگ اندازی‌ها، مقتدر و با افتخار ایستاده و این راه را ادامه خواهد داد. انقلاب ما آینده‌ای روشن دارد و انقلاب پیشرو خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی بیان داشت: با توقیف نفتکش‌های یونانی، شرایط جدیدی در اقتدار دریایی ایران رقم خورد.

وی تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم کسی به مرزهای آبی جمهوری اسلامی تجاوز کند و به همگان ثابت شده که این کشور، کشور ۵۰ سال پیش نیست و با قدرت و اقتدار جلوی دشمنان ایستاده است.

امام جمعه شهرستان بستک در پایان ضمن محکوم کردن فیلم عنکبوت مقدس گفت: کسانی که دست به چنین حرکتی زده‌اند قطعا در نظر مردم، افرادی منفور و منزوی هستند.

انتهای پیام/