امام جمعه شهرستان بستک:

سوداگران مرگ در کمین جوانان / بسیاری از جدایی‌ها بخاطر دود و اعتیاد است

امام جمعه شهرستان بستک گفت: وضعیت و شرایط جامعه ما درخصوص دخانیات وضعیت خوبی نیست.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی در خطبه‌های نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: این امام همام شاگردان بزرگی را تربیت کرد و به سراسر جهان فرستاد.

وی افزود: اگر علمی از علوم طبیعی در اختیار بشر قرار دارد مدیون امام صادق (ع) و امام باقر (ع) است.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به روز جهانی بدون دخانیات اظهار داشت: وضعیت و شرایط جامعه ما درخصوص دخانیات وضعیت خوبی نیست، قشر جوان به سمت دود و مواد مخدر کشیده شده‌اند که جای نگرانی است.

وی تاکید کرد: متاسفانه طبق آمارها، سن اعتیاد هرساله کمتر می‌شود که لازم است مردم ما بیشتر مراقبت کنند. سوداگران مرگ به هر طریقی مواد را به دست جوان رعنای آینده‌دار می‌رسانند تا او را فریب بدهند و از مسیر خارج کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی بیان داشت: وقتی به راهروهای دادگستری نگاه کنید، می‌بینید که بسیاری از جدایی‌ها و مشکلات نیز بخاطر دود و اعتیاد است.

وی خطاب به برخی خانواده‌ها گفت: دست از بی‌تفاوتی بردارید و نگذارید فرزندانتان به سمت اعتیاد کشیده شوند.

امام جمعه شهرستان بستک همچنین به ترور ناجوانمردانه سرهنگ پاسدار حسن صیاد خدایی اشاره کرد و گفت: این شهید عزیز از نیروهای میدانی در سوریه و مدافع حرم بود که مطمئنا این حرکت بزدلانه با پاسخ سخت و شکننده جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: این انقلاب، حاصل خون شهیدان است و مردم با تمام قدرت پای انقلاب خواهند ایستاد تا مشت محکمی بر دهان دشمنان باشد.

انتهای پیام/