کشف محموله میلیاردی کالای دخانی قاچاق در بستک

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش همه جانبه و ضربتی ماموران انتظامی شهرستان بستک، سه خودرو حامل کالای قاچاق شناسایی و توقیف و ۱ میلیون و ۴۱۰ هزار نخ انواع سیگار قاچاق کشف و ضبط شد.

به گزارش بستک نیوز، جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بستک در راستای مقابله بی‌امان با پدیده شوم قاچاق، شب گذشته حین گشت زنی و کنترل محورهای فرعی این شهرستان به سه دستگاه خودرو مشکوک و دستور توقف دادند.

وی با بیان اینکه رانندگان خودرو بدون توجه به دستور پلیس و علائم بازدارنده اقدام به فرار کردند افزود: پس از تعقیب و گریز طولانی، رانندگان خودروها عرصه را بر خود تنگ دیده و با استفاده از موقعیت منطقه و تاریکی هوا و با رها کردن خودرو از محل متواری شدند.

سرهنگ مهرداد مشوق خاطرنشان کرد: در بازرسی دقیق از خودروهای توقیفی تعداد ۷۰ هزار و ۵۰۰ پاکت معادل ۱ میلیون و ۴۱۰ هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده در این عملیات را برابر اعلام نظر کارشناسان اقتصادی ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: متهمان شناسایی و اقدامات پلیسی برای دستگیری آنان ادامه دارد.

انتهای پیام/