در خطبه‌های نماز جمعه بستک مطرح شد:

رهبر انقلاب بر تولید ملی و رونق آن تاکید دارند/بهبود معیشت و گشایش اقتصادی در اولویت قرار گیرد

حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی گفت: انسان کامل کسی است که بتواند شهوت و زبان خود را کنترل کند همچنین شکم بارگی در اسلام ممنوع است و راه کنترل آن روزه است.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه‌های نماز جمعه گفت: در ماه رمضان انسان برای رضای پروردگار از حلال الهی نیز چشم پوشی می‌کند. بهترین ماه برای انجام فرامین خداوند، ماه رمضان است که امیدوارم بهترین استفاده را از این ماه مبارک ببریم.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: گشایش اقتصاد، بهبود معیشت و رفع معظلات کنونی جز با جدی گرفتن و همه‌گیری اقتصاد مقاومتی میسر نمی‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین  قائدی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب بر تولید ملی و رونق آن تاکید دارند و بهره برداری از تولیدات داخلی از مسائل بسیار مهم این روزهاست.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی ادامه داد: رهبر انقلاب مسائل مهمی را مطرح کردند که مسئولین اجرایی در دولت جدید باید وارد صحنه شوند تا مردم از نظام و انقلاب ناامید نشوند.

وی همچنین درباره حمله موشکی به آرامکو تصریح کرد: یمنی‌ها بزرگترین منابع نفتی عربستان را موشک باران می‌کنند و سعودی‌ها با سلاح‌های مدرن و حمایت استکبار جهانی، در برابر این حملات ناتوانند. امروزه بی‌اعتباری سعودی‌ها دنیا را در بر گرفته است.

انتهای پیام/