کشف ۱ تن و ۳۷۶ کیلو مواد افیونی توسط تکاوران پلیس در شهرستان بستک

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی اعضای یک باند سازمان یافته قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان بستک به مرکز کشور را داشتند خبر داد.

به گزارش بستک نیوز به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار غلامرضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک با پشتیبانی فنی و اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای یک باند سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان بستک به مرکز کشور را داشتند شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه صبح امروز ماموران انتظامی شهرستان بستک در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام اقدامات تخصصی، یک تیم از این باند قاچاق را که با دو دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه پژو اسکورت در حال جا به جایی محموله مواد مخدر در محور فرعی بستک بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره پلیس دیدند عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودروها به سمت کوهستان های اطراف متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: طی این عملیات و با عکس‌العمل سریع ماموران یک نفر از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیف شده از قاچاقچیان، یک تن و ۳۷۶ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار جعفری با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی گفت: سایر اعضای این باند نیز شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار ماموران قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: سبزپوشان نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه ها و ورودی های مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق این مواد خانمان‌سوز از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/