چرا چشمان نماینده غرب هرمزگان خسارت سیل اخیر در شهر بستک را نمی بیند/نایب رئیس شورای شهر بستک به جای تمجید، انتقاد کند

هفته گذشته بر اثر بارش ۱۷۴ میلیمتری، شهر بستک چالش بزرگی را پشت سر گذاشت اما نماینده غرب هرمزگان امروز در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس از مذاکره‌ و قول وزیر نیرو برای تخصیص اعتبار ویژه به پارسیان خبر می دهد و پیگیر خسارات های ناشی از سیل اخیر در شهر کوهیج و منطقه فرامرزان می شود ، ولی انگار چشمان نماینده غرب هرمزگان کانال های شهر بستک را نمیبیند.

به گزارش بستک نیوز، هفته گذشته بر اثر بارش ۱۷۴ میلیمتری، شهر بستک چالش بزرگی را پشت سر گذاشت و اگر بارش ها با آن قدرت فقط دقایقی دیگر ادامه داشت شاید خسارات زیادی به زیرساخت ها و منازل مردم در شهر بستک وارد می شد.

اما نماینده غرب هرمزگان امروز در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس از مذاکره‌ و قول وزیر نیرو برای تخصیص اعتبار ویژه به پارسیان خبر می دهد و پیگیر خسارات های ناشی از سیل اخیر در شهر کوهیج و منطقه فرامرزان می شود ، ولی انگار چشمان نماینده غرب هرمزگان کانال های شهر بستک را نمی بیند که نیاز به دیوار حفاظتی و اعتبار ویژه دارد که شاید از عهده اعتبارات شهرستانی خارج باشد و نیاز به اعتبارات ملی دارد ، شهری که از چند جهت در خطر سیلاب قرار داد و مال جان مردم در هر بارشی تهدید می شود!

همچنین مرتضی ایرانمنش نایب رئیس شورای اسلامی شهر بستک نیز در مصاحبه ای به جای مطالبه گری و‌انتفاد از رویکرد نماینده مردم در نادیده گرفتن مشکلات شهر بستک، به تمجید و ستایش از وی پرداخته است!

انتظار می رود مهندس جباری نماینده غرب هرمزگان با یک چشم به همه نقاط حوزه انتخاباتی خود بنگرد و برای حل مشکل دیوار حفاطتی کانال های شهر بستک که مشکلی قدیمی است نیز چاره ای بیاندیشد تا با هربار بارش نعمت الهی مردم نگران جان و مال خود نباشند.

انتهای پیام/