برخی مدیران و معلمان رعایت بدون در نظر گرفتن شرایط ویژه امروز بستک با دانش آموزان با سختگیری رفتار می کنند/چند روز مدارا تا عادی شدن شرایط چیزی را عوض نمی کند

برخی از اولیا با پیام و تماس به بستک نیوز از رفتار برخی مدیران مدارس و معلمان به شدت گله مند هستند و درخواست مدارای مدیران مدارس با دانش آموزان را دارند.

به گزارش بستک نیوز، برخی از اولیا با پیام و تماس به بستک نیوز از رفتار برخی مدیران مدارس و معلمان به شدت گله مند هستند. یکی از این اولیا در گفتگو با بستک نیوز گفت : برخی مدیران و معلم های مدارس بدون در نظر گرفتن شرایط شب گذشته شهرستان بستک و اینکه برخی از منازل دچار آبگرفتگی است با سخت گیری با دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول برخورد کردند و برای روز بعدی نیز امتحان و تکالیف سنگین گذاشته اند این در حالی است که واقعا برخی خانواده ها دچار مشکل هستند.

گفتنی است با یکی دو روز ارفاق و مدارا با دانش آموزان پایه های دبستان و متوسطه اول چیزی تغییر نمی کند لذا از مدیران مدارس و معلم های محترم خواهشمندیم تا عادی شدن شرایط شهرستان کمی با دانش آموزان با ملایمت رفتار کنند تا آلام برخی خانواده ها بیش از این نشود.

انتهای پیام/