رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح:

خاطره جشن تکلیف، یک خاطره شیرین تربیتی و معنوی است

عبدالله عالیان گفت: جشن تکلیف دانش آموزان یکی از زیباترین برنامه های اجرایی در مدارس ابتدایی است و خاطره شیرین آن که توام با حس تربیتی و معنویت است تا همیشه برای کودکان باقی خواهد ماند.

به گزارش بستک نیوز، عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح با حضور در جشن تکلیف دبستان محمدرضا خسروانی از آن به عنوان یک خاطره شیرین تربیتی و معنوی برای دانش آموزان کلاس سومی یاد کرد.

وی در این برنامه معنوی و زیبا که در مسجد ام‌المومنین عایشه شهر جناح برگزار شد گفت: برای هر عید یا مناسبتی که خداوند متعال نعمت و موهبتی به ما عطا کرده باشد باید شکرگزار بوده و آن را جشن بگیریم.

عالیان افزود: جشن تکلیف دانش آموزان کلاس سوم یکی از زیباترین برنامه های اجرایی در مدارس ابتدایی است و خاطره شیرین آن که توام با حس تربیتی و معنویت است تا همیشه برای کودکان باقی خواهد ماند.

وی تصریح کرد: بچه ها وقتی از کودکی یاد بگیرند فرامین و دستورات خداوند را به صورت تدریجی اجرا کنند مطمئنا در سنین بالاتر، انسان هایی مقید و مومن خواهند شد.

رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح دختران و پسران دانش آموزِ امروز را پدران و مادران آینده جامعه خواند و سلامت نسلهای آینده جامعه و کشور را در گرو تربیت درست آنها دانست.

انتهای پیام/